ilanı paylaşın
Alıcı Koruması
ödeme şekli nakit veya kredi kartı
Kapıda ödeme evet
Çek ödemeleri ilan verenle iletişime geçiniz
8. KALAVAÇ KÜLTÜR FESTİVALİ
15 EYLÜL PAZAR GÜNÜ!

Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen ve bu yıl da 8‘incisi yapılacak olan “8. Kalavaç Kültür Festivali” 15 Eylül Pazar günü, saat 10:30’da Kalavaç köyünde ziyaretçilerini bekliyor.
Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler, Kalavaç köyü muhtarı Halil Karasoy ile işbirliği içerisinde hazırlanan festival programının hazırlığında emeği geçen herkese teşekkür ederken, tüm halkımızı A’dan Z’ye kültürümüzü yansıtan festivale davet etti.
Açılış konuşmalarının ardından Değirmenlik Belediyesi Halk Dansları Dillirga Grubu’nun gösterisi ile başlayacak “8. Kalavaç Kültür Festivali” programı; Dilekkaya Modern Dans Grubu, Vadili Gençlik Merkezi Halk Dansları ve Yakın Doğu Dans Okulu gösterileri ile devam edecek.
Stant tanıtımları ve yemek arasının ardından sahne alacak Grup Frekans konserinin ardından ise festival; Değirmenlik Belediyesi Halk Dansları Feslikan Grubu gösterisi, Zumba Dance Dila Hatun gösterisi, Mesarya Yıldızları Jimnastik grubu, Değirmenlik Belediyesi Orkestrası, Değirmenlik Sanat Derneği Halk Dansları gösterisi sahne alacak. Festival Grup Cousins konseri ile son bulacak.
Yorum yapan ilk sen ol!

  Ekle Senin yorumun

  isim veya kullanıcı adı
  Yayınlanmayacak
  İnceleme, geribildirim veya soru
  *
  Bu alan gereklidir
  Clear

   ilan verene mesaj gönder

   *
   Alanların doldurulması gerekli
   Clear