Kıbrısın en iyi bilgisayar ve güvenlik şirketi

ilanı paylaşın
Alıcı Koruması
ödeme şekli nakit veya kredi kartı
Kapıda ödeme evet
Çek ödemeleri ilan verenle iletişime geçiniz
Güzel bir Pazar gününde ailece keyifli bir gün geçirmek için, dalından zeytin toplama keyfini gelin hep birlikte yaşayalım. Akdeniz Köyü’nde yüzlerce zeytin ağacı arasında kurulmuş festival alanımızda adamızın unutulmaya yüz tutmuş bir çok yiyecek, içecek ve el sanatlarını da sizlerle buluşturuyoruz.

Ünlü ressamlar Svetlana Kostina ve Ekaterina Shenaeva’nın Kıbrıs konulu tual üzeri akrilik ve sulu boya resim sergisiyle sizleri karşılayacağımız festival alanımızda, adamızın şarap kültürü öncüsü Gillham Vineyard tadımlık şaraplarıyla gününüze keyif katacaktır.

Hasat deneyimini yaşarken meyve suyu, sıcak çay ve kahveleriniz gün boyu ikramımız olacaktır. Standlarımızda yer alacak diğer ürünler ise:

Köy çöreği, hellimli, zeytinli, pilavuna, üzüm sucuğu, köfter, zivaniya, pekmez, pastelli, gullirikya, herse, topak helva, lokma, şamişi, türk kahvesi, bulgur köftesi, börek çeşitleri, zeytinyağı, çakıstes, zeytin, el makarnası, kuruyemiş çeşitleri, bal, kekik, hellim, nor, helik peyniri, ev yapımı turşu, ev yapımı reçel çeşitleri, alkollü/alkolsüz içecekler, köy manavı, sandalyeci, sepetçi, sestacı, zeytinyağlı sabun çeşitleri, mevsimlik çiçekler, oyma taş işleri, lefkara, takı, ve Kıbrıs bitkilerinden damıtarak elde edilmiş şifalı ürünler...
Yorum yapan ilk sen ol!

  Ekle Senin yorumun

  isim veya kullanıcı adı
  Yayınlanmayacak
  İnceleme, geribildirim veya soru
  *
  Bu alan gereklidir
  Clear

   ilan verene mesaj gönder

   *
   Alanların doldurulması gerekli
   Clear

   KKTC NÖBETÇİ ECZANELER , KIBRISTAKİ ECZANELER GÜNLÜK NÖBETÇİ LİSTESİ
    
   KKTC eczaneler nöbetçi günlük